Výroba nábytku na míru

- nábytek do interiéru bytu, kanceláře i restaurace, hotelu, Nábytek do dětského pokoje, studentského pokoje a ložnice, postele (dětské, zvýšené, vyvýšené, rozkládací a patrové), kuchyňské linky ať do velkého či malého prostoru, šatní i vestavěné skříně, koupelnový nábytek a skříňky, nábytek do předsíně.

Výroba nábytku - nábytek na zakázku

  • výroba jednotlivých kusů nábytku
  • výroba kompletních celků nábytku včetně montáže
  • komplexní dodávka nábytku včetně realizace interiéru 
  • zpracování návrhů designu pro daný interiér i nábytek

Cílem našeho "Studia Nábytku a Interiéru" je vysoká kvalita, propracovanost jednotlivého kusu nábytku spolu s originálním designem na míru, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Již samotné přípravě návrhu je věnována mimořádná pozornost. Úzká spolupráce se zákazníkem vede k dosažení luxusního dokonalého designu se zachováním vysoké praktičnosti. Tím je zaručena maximální spokojenost zákazníka. Výroba daného nábytku na míru je prováděna s mimořádnou pečlivostí a s důrazem na každý detail.


KONTAKT:
Komárovská 451/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
Telefon/fax: (+420) 281 925 799
Mobil1: (+420) 777 601 533
Mobil2: (+420) 603 213 463

Zveřejnil(a) Martin Matušák dne 7. leden 2017
© 2016 Nábytek DANY - kuchyňské linky, kuchyně, nábytek, dětský nábytek, obývací nábytek, koupelnový nábytek, kuchyňský nábytek, studentský nábytek, skříně, vestavěné skříně, šatní skříně, nábytkové skříně, koupelnové skříně, kuchyňské skříně, postele, zvýšené postele, vyvýšené postele, dětské postele, rozkládací postele, postele s úložným prostorem, do bytu, do paneláku, do podkroví, Horní Počernice
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!